Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

Našu ponuku stále rozširujeme.

Pre väčší výber môžete sledovať aj naše české  stránky:
www.the-dream-bag.cz

Radi Vaše objednávky zlúčime v jednu, a odošleme za jedno poštovné.

 

 

 

 

  1. Úvod
  2. Čo sme o sebe písali roku 2021
Čo sme o sebe písali roku 2021

Hovorí sa, že všetko čo je živé, sa neustále mení.

A hoci alebo možno pretože, sme žili svoj partnerský vzťah velmi hlboko a živo, a rodinu máme obaja na prvom mieste, zmene sme sa nevyhli.

Od konca roku 2019 sa naša partnerská cesta rozdelila. Po 13-tich rokoch spoločného intenzívneho žitia jeden vedľa druhého, (takmer celé tie roky) 24 hodín denne a 7 dní v týždni ... Na našej partnerskej ceste sme sa začali v roku 2018 stretávať so situáciami, ktorými sme sa snažili prechádzať spoločne, ale koncom roka 2019 sme sa v láske rozišli. Naše dve dcérky (toho času 8 a 3 roky) zostali vo svojom (našom spoločne vybudovanom) domove. A my sa u nich čo týždeň striedame.

Tento systém striedavej starostlivosti je finančne i "emočne" celkom náročný. Obaja sa totiž každý týždeň vraciame do prostredia, ktoré sme spoločne vybudovali, a zároveň nás neustále spája s minulosťou. Obaja veľa pracujeme sami na sebe a užívame si vedomí, že je to domov dievčatiek , ktorý ho milujú a sú tam šťastné. Čo viac si priať. "Naložili sme im" našim partnerským príbehom, snažíme sa robiť maximum pre to, aby dopady na ne boli čo najmenšie. O finančnej náročnosti tohto spôsobu života sa zmienim len veľmi stručne. Staráme sa spoločne o domov dievčatiek , o ktorom píšem vyššie, a obaja si ešte prenajímame byty, v ktorých žijeme v týždňoch bez detí. Nevieme, na ako dlho bude tento spôsob fungovania pre nás všetkých udržateľný, nelipneME na ňom ako na jediné možné riešenie. Zatiaľ nám ale dáva najväčší zmysel.

A tiež mi došlo, že som sa zabudla zmieniť o jednej dosť podstatnej veci. Obe naše dcérky sú s nami doma, sú na domácom vzdelávanÍ :) Čo je obrovským darom a nemenšou výzvou pre nás všetkých. Prináša nám to veľa spoločného času a každodenných výziev v práci na sebe samých :) A teraz k prepojenosti nášho príbehu s týmto obchodíkom.

So spacími vrecúškami sme začali podnikať v roku 2011, kedy sa nám narodila Adelka. Vždy to bola skôr moja realizácia, s ktorou mi vtedy môj manžel pomáhal. V čase nášho rozchodu som zrazu pocítila, že obchodík s vrecúškami je vlastne môj jediný príjem. Predtým som nemala potrebu sa starať o to, aby ma uživila len moja práca. Bola som s deťmi doma, vtedy na materskej, a obchodíku som sa venovala ako to len bolo možné. Dnes je situácia iná. V týždňoch s deťmi pracujem po nociach a skorých ránach. Do skladu chodím podľa potreby a možností aj cez deň. Je pre mňa naozaj dôležité, aby sa kaŽdý môj zákazník cítil dobre, bol s nákupom spokojný, obrátil sa na mňa v prípade akýchkoľvek nejasností či problémov, a dostal svoj tovar čo najskôr. Preto práce po nociach a skoré ranné expedície :) Cez deň sa ale snažím byť svojou pozornosťou čo najviac s deťmi. Tu sa ospravedlňujem všetkým, ktorým som neodpovedala ,treba obratom na email, ktorý mi bol zaslaný v "pracovnom čase". V týždňoch bez detí potom reagujem rýchlejšie :) A v týchto týždňoch tiež doháňam všetky pracovné resty a robím všetko, čo je potrebné, a čo bolo možné z predchádzajúceho týždňa odložiť.

Tak, iba k aktuálnemu fungovaniu obchodíku :) Ešte ma ale napadá jedna podstatná vec, a tou je poďakovanie mojim dcérkam za účasť na tomto mojom pracovnom projekte. Veľmi rady mi totiž pomáhajú kresliť a vyfarbovať srdiečka na priania, ktoré Vám vkladáme do balíčkov. Adélka mi v poslednej dobe chodí do skladu pomáhať vybaľovať a polepovať nový tovar (má to ako svoju prvú brigádu) a veľmi si spolu ten pracovný čas užívame :) A Anatka, tá si pri našej občasnej spoločnej návšteve skladu veľmi rada prehrabuje hračky, ktoré tam sú pre Vás nachystané. A ja medzitým chystám balíčky pre Vás. Veľmi ju tiež baví doma mi prinášať z tlačiarne štítky na nachystané balíčky a naliepať ich:) ĎAKUJEM svojim dcérkam za ich obrovskú podporu a spoluúčasť.

A Vám ďakujem za to, že cez Vašu dôveru a ochotu nakúpiť si u nás, môžeme žiť presne taký život, aký chceme.

Z CELÉHO SRDCE ĎAKUJEM.

A keby Vás niekoho zaujímala ešte pracovná cesta môjho bývalého muža, môžete mrknúť na jeho úžasnú kováčsku tvorbu.

 

A keby ste niekto mal chuť sa pozrieť na moju ďalšiu pracovnú aktivitu, ktorú cítim skôr ako poslanie, mrknite sem :)

 

Majte sa všetci v Láske, v Zdraví, Vďačnosti, Radosti a užívajte svoj čas akokoľvek Vám to dáva zmysel :)

 

S poďakovaním a láskou,

 

Ja, Petra Ďurkove

Pre väčší výber môžete sledovať aj naše české  stránky www.the-dream-bag.cz

Radi Vaše objednávky zlúčime v jednu, a odošleme za jedno poštovné.

© 2019-2023 Petra Ďurkove | info@vakynaspanie.sk | +420 777 610 855 | Výhradné zastúpenie pre detské spacie vaky Schlummersack/Slumbersac ČR, SK
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk