Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

Našu ponuku stále rozširujeme.

Pre väčší výber môžete sledovať aj naše české  stránky:
www.the-dream-bag.cz

Radi Vaše objednávky zlúčime v jednu, a odošleme za jedno poštovné.

 

 

 

 

  1. Úvod
  2. O nás
O nás, niečo naviac...:)


Čo sme o sebe písali do roku 2020

Čo sme o sebe písali roku 2021

Čo o ​​sebe píšeme teraz...

A s čím vstupujeme do roku 2022

Keď píšem tieto riadky, a čítam si tie predchádzajúce, napadá ma, čo tu bude o pár rokov...
Všetko sa neustále mení.

V tejto chvíli môžem o obchodíku a príbehu za ním schovaným napísať, že som to ja a moje dcérky.
Po ďalších zmenách, ktoré sa v našich životoch udiali, kedy sa otecko dievčat odsťahoval do Krkonôš. Som sa ja rozhodla zostať v domčeku a prijať všetko, čo k tomu patrí.
S dievčatkami som nakoniec viac času ja a tak tu stále majú domov. A ja cítim obrovskú vďačnosť, že to tak môže byť.
Adelka má stále chuť zostávať na domácom vzdelávaní a Anatka si veľmi užíva svoju skupinku priateľov, s ktorými trávime aktívny čas.
Adelka sa tento rok rozhodla začať ponúkať do sveta svoje výtvory, a tak v našom českom eshope pribudla kategória s jej výrobkami. Za každú jednu predanú vec je veľmi rada:)

A ja... ja sa snažím vo večernom čase, keď dievčatá spinkajú odpovedať na Vaše emaily a chystať všetko potrebné na expedíciu nasledujúceho dňa. Po skorých ranách potom jazdím do skladu baliť balíčky pre Vás. A v priebehu dňa odvážim balíčky na poštu a odovzdávam ich prepravcom.
Všetku ďalšiu agendu okolo chodu obchodíku, ktorá nie je urgentná, odkladám do času, keď sú dievčatá s oteckom. A pretože bez Vás a Vášho záujmu o nami ponúkané vrecúška by tento obchodík nefungoval, snažím sa Vám byť k dispozícii na telefóne kedykoľvek, av online chate tiež. Tam sa ale občas stáva, že nezaregistrujem novo prichádzajúcu správu a reagujem tak s väčším omeškaním. Veľmi ďakujem Vám všetkým, ktorí v sebe v takejto situácii nájdete pochopenie.

Do každého balíčka, ktorý od nás odchádza, pridávam pozdrav a srdečné prianie. Kto ste u nás objednal, tak viete:) Bez týchto prianí (toho, čo do týchto prianí vkladám) už nie som schopná a ochotná balíčky odoslať:)

A to je pre teraz asi toľko o nás a obchodíku:)

Vlastne nie, ešte jedna dosť dôležitá vec, ktorú som nespomenula. Zajtra odosielam prvý balík vrecúšok a hračiek (a tým začínam tradíciu:), ako dar pre detský mobilný hospic Ondrášek. A môžem to urobiť aj vďaka Vám všetkým, ktorí nám dávate dôveru a nakupujete u nás. ĎAKUJEM!
Naozaj veľmi si to vážim.

Prajem Vám skvelé dni plné hojnosti, všetkého pre Vás, naozaj podstatného.

So srdečným pozdravením, Petra a dievčatá

Máj 2022- novinka:)

Od apríla, kedy som začala fungovať v nových skladovacích priestoroch, sa ku mne a dievčatkám pomaličky začala pracovne pridávať aj moja mamča, alebo babička Monička.
Je úplne úžasná, balí pre Vás balíčky, chystá darčeky, píše osobné odkazy, priania aj listové kabelky:), rieši výmeny, a s láskou sa učí všetko, čo sa vrecúšok týka. Som nesmierne vďačná za našu spoluprácu a verím, že jej energia, chuť a láska, ktorú do nášho spoločného tvorenia vkladá, bude cítiť až u Vás doma:)

Pre väčší výber môžete sledovať aj naše české  stránky www.the-dream-bag.cz

Radi Vaše objednávky zlúčime v jednu, a odošleme za jedno poštovné.

© 2019-2023 Petra Ďurkove | info@vakynaspanie.sk | +420 777 610 855 | Výhradné zastúpenie pre detské spacie vaky Schlummersack/Slumbersac ČR, SK
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk