Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

Našu ponuku stále rozširujeme.

Pre väčší výber môžete sledovať aj naše české  stránky:
www.the-dream-bag.cz

Radi Vaše objednávky zlúčime v jednu, a odošleme za jedno poštovné.

 

 

 

 

  1. Úvod
  2. Nákup u nás

NÁKUP U NÁS

Niečo naviac... :)

Sme mladá rodina a už nejaký čas sa pohybujeme v odbore obchodovania s detským tovarom a náhodou sme pri svojej pracovnej rutine narazili na tieto veľmi praktické detské spacie vaky The Dream Bag a neskôr tiež Slumbersac. Začali sme sa o ne bližšie zaujímať, slovo dalo slovo a my sme sa stali výhradným distribútorom pre Českú republiku a o čosi neskôr aj pre Slovensko. Atmosféra firmy rodinného typu nám je veľmi blízka a veríme, že budeme schopní spacie vaky Dream Bag aj Slumbersac úspešne predstavovať aj naďalej mnohým ďalším českým a slovenským rodinám, ako to robíme už od roku 2011.

Radi by sme sa vydali aj trošku proti dnešnému prúdu a ponúkli Vám pohodové, prehľadné a jednoduché stránky, pre nás veľmi dôležité nadštandardné osobné jednanie a prozákaznícky prístup. Priali by sme si, aby sa nám vždy podarilo dodať Vám domov také detské spacie vaky, ktoré sa budú páčiť nielen Vám ale aj Vašim ratolestiam, také detské spacie vaky, ktoré Vás nesklamú, a tiež Vám toľko pomôžu a uľavia od starostí, ako je tomu u nás doma.


Spacie vaky, ktoré Vám ponúkame nás najviac zaujali jedinečným pomerom medzi kvalitou spracovania a cenou pre koncového zákazníka. Za svoje peniaze totiž dostanete nielen výrobok prevedený v krásnom, vkusnom designe a vysokej kvalite, ale predovšetkým premyslenú funkčnú pomôcku, ktorá Vám bude nápomocná s Vaším malým uzlíčkom aj väčším neposedníkom zvládať čas jeho odpočinku. Z vlastnej skúsenosti vieme, že pokojný spánok tých najmenších je neoceniteľný.Detské spacie vaky, ktoré si u nás môžete zaobstarať majú svoje jedinečné kúzlo aj v krásnych farebných motívoch. Keď sú deti väčšie a viac vnímajú, často si obľúbia motívy (zvieratká, hasiči, kytičky…) na svojich spacích vakoch. Stačí krátky príbeh, rozprávanie o motíve, ktorý majú na vaku a verte, že pre ne v tú chvíľu bude ich spací vak plný kamarátov a oni nepôjdu do postieľky samy.


Vedeli ste, že spacie vaky prirodzene predlžujú periódu spánku bábätiek aj väčších detí? Je tomu jednoducho preto, že majú na spánok viac pokoja a pohodlia. A Vy budete kľudnejšie spať s vedomím, že je Váš poklad vo väčšom bezpečí. Aj tieto slová sú z našej vlastnej skúsenosti.


Veríme, že Vaše ratolesti uvítajú spacie vaky a budú ich mať rovnako radi ako naše dievčatá. A taktiež veríme, že budete týmto produktom nadšení tak ako my.

 

Ďakujeme za Vašu návštevu našich stránok, za prípadný nákup a za Vašu podporu našej vízie kľudnejšieho spánku nás všetkých.

Čo si budeme hovoriť.. :)


S priateľským pozdravom,
Petra, Michal, Adelka a Anatinka

Pre väčší výber môžete sledovať aj naše české  stránky www.the-dream-bag.cz

Radi Vaše objednávky zlúčime v jednu, a odošleme za jedno poštovné.

© 2019-2023 Petra Ďurkove | info@vakynaspanie.sk | +420 777 610 855 | Výhradné zastúpenie pre detské spacie vaky Schlummersack/Slumbersac ČR, SK
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk