Našu ponuku stále rozširujeme.

Pre väčší výber môžete sledovať aj naše české  stránky:


www.the-dream-bag.cz

Radi Vaše objednávky zlúčime v jednu, a odošleme za jedno poštovné.

 

 

 

 

  1. Úvod
  2. SLUMBERSAC
  3. Materiály, pôvod, certifikáty

POUŽITÉ MATERIÁLY

... alebo do čoho vlastne Vaše dieťatko budete obliekať, keď si zaobstaráte spací vak Slumbersac

 

Detské spacie vaky Slumbersac sú vyrábané len z tých najkvalitnejších dostupných materiálov. Kvalita všetkého používaného materiálu je v priebehu celého výrobného procesu pravidelne kontrolovaná.

100% Bavlna

Vonkajšia a vnútorná vrstva všetkých detských spacích vakov Slumbersac je vyrábaná zo 100% prírodnej bavlny, a je ideálna pre citlivú a jemnú detskú pokožku.

100% Jersey bavlna

Jersey je veľmi ľahká, pružná pletená tkanina, ktorá je veľmi jemná a hladká, ideálna pre citlivú detskú pokožku.

A pretože jersey bavlna praním zmenšuje svoj objem, sú spacie vaky Slumbersac vyrábané zhruba o 6-7% dlhšie.

Polyesterové rúno

Všetky spacie vaky, okrem extra tenkých letných, sú zateplené jemným polyesterovým rúnom, ktoré zaručí vzdušnosť a priedušnosť a predchádza alergiám. Použité polyesterové rúno je charakteristické svojou veľkou výhrevnosťou na malý použitý objem a váhu rúna. Ďalšou významnou prednosťou tohto rúna je jeho rýchle schnutie.

100% Bavlnený mušelín

Naše mušelínové spacie vaky vynikajú predovšetkým svojou výnimočnou ľahkosťou a priedušnosťou, ktorá zabraňuje možnému prehriatiu. Mušelín je ľahká, jemne tkaná bavlnená tkanina, ktorá je pôvodom zo stredného východu a do Európy bola dovezená v 17. storočí. Bavlnený mušelín je na koži obzvlášť hladký a jemný, a je preto ideálny aj pre citlivú pokožku tých najmenších bábätiek. Navyše sa mušelínová látka každým ďalším praním viac zjemňuje, a to najmä pri praní na vysokej teplote.

Bambusová bavlna

 

Bambusová bavlna je hodvábne mäkká a má unikátne hypoalergické a antibakteriálne vlastnosti, preto je vhodná pre deti náchylné k alergiám a pre deti s citlivou pokožkou. Ekologicky šetrná bambusová tkanina je o 60% viac absorpčná než bavlna, a prirodzene reguluje teplotu, čím je zaistená celkom optimálna teplota.

 

 

Bambusová / bavlnená zmes: 67% rayon (umelý hodváb) z bambusu / 29% bavlna, 4% elastan.

 

CERTIFIKÁCIA A NORMY:

 

Všetky spacie vaky Slumbersac zodpovedajú norme BS8510:2009 a majú certifikát OEKO TEX Standard 100.

PôVOD:

 

 

Všetky produkty Slumbersac sú designované vo Veľkej Británii.

Väčšina vakov Slumbersac je vyrobená v Turecku. Môže sa ale stať, že nejaký konkrétny vak bude z výroby v Číne. Kde sa predtým vyrábalo primárne. Aktuálne sa väčšina výroby presunula do Turecka.

Ak by ste chceli pred nákupom svojho vaku poznať krajinu pôvodu na isto, neváhajte nás kontaktovať. My konkrétny vak otvoríme, a zo štítku našitom na vaku, Vám potom predáme informáciu o krajine výroby toho konkrétneho kusu.

 

Pre väčší výber môžete sledovať aj naše české  stránky www.the-dream-bag.cz

Radi Vaše objednávky zlúčime v jednu, a odošleme za jedno poštovné.

© 2019-2020 Petra Ďurkove | info@vakynaspanie.sk | +420 777 610 855 | Výhradné zastúpenie pre detské spacie vaky Slumbersac a The Dream Bag ČR, SK
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk