Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

Našu ponuku stále rozširujeme.

Pre väčší výber môžete sledovať aj naše české  stránky:
www.the-dream-bag.cz

Radi Vaše objednávky zlúčime v jednu, a odošleme za jedno poštovné.

 

 

 

 

  1. Úvod
  2. Detské spacie vaky

DETSKÉ SPACIE VAKY SLUMBERSAC 

            

Sú veľmi kvalitné detské spacie vaky vyrábané nemeckým výrobcom.

Klasické spacie vaky Slumbersac sa vyrábajú v šiestich veľkostiach, od novorodeneckých až po veľkosti pre deti do 10-tich rokov.

Vnútorná a vonkajšia vrstva všetkých spacích vakov Slumbersac je vždy vyrobená zo 100% bavlny, organickej bavlny, alebo bambusovej bavlny. Vypchávka je vyrobená z rýchle schnúceho mäkčeného polyesterového rúna, ktoré napomáha predchádzaniu alergií. Spací vak vďaka použitému polyesterovému rúnu tiež nestráca po niekoľkých vypraniach svôj pôvodný tvar.

Spacie vaky Slumbersac sú vyrábané v piatich teplotných prevedeniach - extra tenké letné (0.2Tog a 0,5Tog), letné (1Tog), celoročné (2.5Tog) a zimné (3.5Tog).

Vyrábané varianty týchto spacích vakov nájdete s rôznym umiestnením zipsov - po obvode, v prostriedku prednej strany, a u najväčších veľkostí sú zipsy umiestnené v prostriedku prednej strany a zároveň na spodnej hrane spacieho vaku.

Pod značkou Slumbersac nájdete tiež úplne originálne spacie vaky s nohavičkami (alebo „ťapáčky“), ktoré deťom umožňujú príjemný pohyb vo vrecúšku, keď sa potom na spinkanie môžu nožičky nechať odkryté, alebo ich možno schovať dovnútra spacieho vaku.

Spacie vaky s nohavičkami sú vyrábané v piatich veľkostiach a tiež vo variantoch pre dospelých :)

Pre väčší výber môžete sledovať aj naše české  stránky www.the-dream-bag.cz

Radi Vaše objednávky zlúčime v jednu, a odošleme za jedno poštovné.

© 2019-2023 Petra Ďurkove | info@vakynaspanie.sk | +420 777 610 855 | Výhradné zastúpenie pre detské spacie vaky Schlummersack/Slumbersac ČR, SK
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk